ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Канатна, 83
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Папіж Микола Павлович
Бухгалтер
Шматоваленко Любов Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13905010
Дата реєстрації01.06.1993
Дата оновлення03.02.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ» присвоєно код 13905010.

Керівником підприємства «ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ» є Папіж Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ» — м. Одеса, вул. Канатна, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕР ПРИЧЕРНОМОР’Я, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах