ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 1/3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лозовський Юрій Миколайович
Бухгалтер
Попілевська Неллі Віталіївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13926549
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення05.04.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ» присвоєно код 13926549.

Керівником підприємства «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ» є Лозовський Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ» — м. Одеса, вул. Семінарська, 1/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ”ІНТЕЛАКС”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах