АСТРА, БФ, ТОВ

Контакти

Адреса
36007, м. Полтава, вул. Ковпака, 59А
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Черевань Юрій Михайлович — директор
Бухгалтер
Єщенко Катерина Михайлівна

Продукція, послуги

- Металопрокат.
- Бляшані вироби.
- Цегла.
- Покрівельна черепиця.
- Клінкерна плитка.
- Утеплювач.
- Деревні матеріали.
- Водо / газо / теплопостачання.
- Азбестоцементні матеріали.
- Матеріали для покрівлі.
- Саморізи.
- Металовироби.
- Сітка рабиця (стандарт і компакт) і багато іншого.

Інформація про компанію

Багатопрофільна Фірма «Астра» була заснована в 1992 році як постачальник імпортних будматеріалів на український ринок. За ці роки ми пройшли шлях від невеликого підприємства роздрібної торгівлі до фірми, що займається оптовою торгівлею будматеріалами. За цей термін ми змогли зарекомендувати себе як надійний партнер для наших клієнтів.

На сьогоднішній день налагоджені прямі зв’язки з виробниками, сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам без зайвих витрат купувати будь-які з пропонованих найменувань продукції, а також отримувати всю необхідну технічну документацію на об’єкти, куплені будівельні матеріали. Створення складу, на якому постійно присутня повна номенклатура товару, дозволяє максимально повно забезпечувати потреби широкого кола споживачів в найкоротші терміни.

Розвиваючи відносини з світовими виробниками і великими дистриб’юторами, «Астра» здійснює поставки широкого асортименту сучасних направляються покрівельних гідроізоляційних матеріалів, грунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових марки ПромИзол. Лінійка офіційних поставок включає таких виробників: Кроноспан, завод Мінеральні Води, Нижегородський картонно-руберойдовий завод, Балаклійський шиферний комбінат, завод «Промтех», «Промтек 2000», Кронопол, Корадо-Імпекс, Черкаський ДОК, Фанплит, Уніплит, Костопільському фанерний завод, Львівський фанерний завод, Вигода ...

Види діяльності

Хочете гарантовано займати позиції в ТОП-10 наших сайтів?

Про компанію

Код ЄДРПОУ13938392
Рік заснування
1992
Кількість співробітників275 чел.
Дата реєстрації05.05.1992
Дата оновлення30.11.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСТРА, БФ, ТОВ» присвоєно код 13938392.

Керівником підприємства «АСТРА, БФ, ТОВ» є Черевань Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСТРА, БФ, ТОВ» — м. Полтава, вул. Ковпака, 59А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСТРА, БФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах