ЕККО, ТОВ

Адреса
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 282
Поштова адреса
79054, м. Львів, а/с 3205
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ЕККО, ТОВ ТзОВ спеціалізоване підприємство ”ЕККО” пропонує самоклеючі етикетки з повноколірним друком на різних типах паперу та плівки флексографічним і трафаретним способом (з можливим їх поєднанням).

Додатково за бажанням клієнта пропонується:
- УФ-лакування;
- ламінування;
- гаряче та холодне тиснення фольгою;
- конгревне тиснення;
- застосовуються спеціальні види лакування (надання матового та об’ємного ефектів);
- друк на термозбіжних рукавах;
- цифровий друк малих тиражів;
- складні імітації дорогих винних паперів;
- металеві етикетки.

Рекламна інформація

Друк самоклеючих етикеток проводиться методом флексодруку на матовому або півглянцевому самоклеючому папері, металізованій, поліетиленовій і поліпропіленовій плівці. Використовуючи різні види фарб, ми отримуємо багатоколірний і якісний флексографічний друк текстової інформації і зображень на самоклеючій етикетці.

Сучасні флексографічні рулонні друкарські машини, що мають вісім барвистих секцій, дозволяють нам виготовляти самоклеючі етикетки яскравими і привабливими для покупця.

Щоб підвищити якість і ефектність самоклеючих етикеток, ми застосовуємо різні методи післядрукарської обробки: уф-лакування; ламінування; гаряче та холодне тиснення фольгою; конгревне тиснення; застосовуються спеціальні види лакування (надання матового та об’ємного ефектів).

Підприємство має можливість виконувати замовлення в замкнутому циклі, починаючи з розробки макета і закінчуючи виробництвом готової етикетки.

Серед клієнтів нашої компанії провідні українські виробники алкогольних та безалкогольних напоїв, продуктів харчування, солодощів, побутової хімії та косметики.

Види діяльності

Ключові слова

самоклеючі етикетки, виготовлення етикеток, друк етикеток, поліграфічні послуги, друк штрих кодів, наклейки на шампанське, термонаклейки, наклейки ціна, самоклеючі наклейки, етикетки на пляшки, етикетки з логотипом, голографічні наклейки замовити, друк на прозорій плівці, повноколірний друк, друк самоклеючих етикеток, етикетки для харчової промисловості, етикетки для продуктів, етикетки на алкогольні вироби, етикетки для побутової хімії, етикетки для косметики, етикетки для ліків, стікера, термозбіжний рукав у львові

Про компанію

Код ЄДРПОУ14370485
Дата реєстрації10.10.2005
Дата оновлення25.06.2020
Керівник
Драбик Володимир Осипович — генеральний директор
Рік заснування
1992

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕККО, ТОВ» присвоєно код 14370485.

Керівником підприємства «ЕККО, ТОВ» є Драбик Володимир Осипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕККО, ТОВ» — м. Львів, вул. Городоцька, 282.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕККО, ТОВ» офіційний сайт: https://www.sp-ekko.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 282
Поштова адреса
79054, м. Львів, а/с 3205
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕККО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах