ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП

Адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 238з

Продукція, послуги

Фото — ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП Пропонуємо широкий спектр продукції:
- підшипники всіх типів і розмірів;
- підшипникові вузли і корпусні елементи;
- компоненти, пристрої і системи лінійного переміщення;
- приводні паси і шківи;
- ланцюги і зірочки;
- сальники і манжети;
- вкладиші підшипників;
- системи змазування і змащувальні матеріали;
- інструменти для монтажу і демонтажу підшипників;
- контрольно-вимірювальні інструменти і системи моніторингу.

Інформація про компанію

Приватне підприємство «Торговий Дім «ГАЛПІДШИПНИК» пропонує комплексне обслуговування підприємств, організацій та фізичних осіб комплектуючими та технічною продукцією на ринках України та Республіки Молдови. В асортимент пропонованої підприємством продукції входять: підшипники, корпусні елементи, системи лінійного переміщення, приводні паси, транспортерні стрічки, технічні та механічні ущільнення, ланцюги та зірочки, мотор-редуктори, муфти та механізми з’єднання валів, системи змащування і різні супутні матеріали, а також інструменти та обладнання для моніторингу та діагностики.

Завдяки своїм особливим характеристикам (зокрема, здатності компенсувати похибки монтажу, умови експлуатації) підшипники використовуються в:
- сільськогосподарській техніці;
- будівельному обладнанні;
- транспортних системах і вентиляторах;
- текстильному обладнанні;
- миючих машинах;
- обладнанні для харчової промисловості;
- конвеєрах для упаковки продуктів та ін.

«Торговий Дім «ГАЛПІДШИПНИК» - мультибрендова компанія у всіх напрямках своєї діяльності, що дозволяє виконувати побажання найвибагливіших замовників. Протягом багатьох років безпосередня співпраця з вітчизняними та світовими виробниками дозволяє забезпечити кращі умови для наших клієнтів за якістю, цінами, термінами виконання замовлень у всіх галузях промисловості та сільського господарства. Підприємство є офіційним дистриб’ютором світових виробників наступних торгових марок: SKF, INA, FAG, NTN, SNR, TIMKEN, URB, ZKL, MPZ, KTR, KOYO, FLT, TMB, JZ, DYZV, OST, STOMIL SANOK, SAMPLA BELTING, OPTIBELT, GOODYEAR, MEGADYNE, RUBENA, EAGLEBURGMANN, REXNORD, RENOLD, FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES (SIMRIT). А також представник SAVA (SAVATECH), ESBELT, FENNER DRIVES, NSK, THK, MOLYKOTE, ERIKS.

На підприємстві створено чотири сервісних центри, сертифіковані фахівці яких володіють достатнім досвідом для виявлення неполадок в роботі обладнання та попередження можливості виникнення проблем у майбутньому. Наші сервісні центри допоможуть Вам підвищити продуктивність промислового обладнання, а також уникнути його незапланованих зупинок. До Ваших послуг потужна інструментальна та інтелектуальна база висококваліфікованих інженерів, які є експертами з різних видів машин і устаткування, а також надають необхідну технічну підтримку з будь-якого питання на всіх етапах співпраці.

За час присутності на ринку нами накопичено величезний досвід технічного обслуговування механічних вузлів і механізмів, по проведенню планових та аварійних ремонтів на підприємствах. Особливу увагу ми приділяємо сервісній стороні питання, проводячи заміни, монтаж /демонтаж підшипників, діагностику, модернізацію підшипникових вузлів, вирішуючи питання їхньої реконструкції та аудиту, забезпечуємо збільшення надійності та строків експлуатації обладнання замовника.

«Торговий Дім «ГАЛПІДШИПНИК» - це сервіс, надійність, якість і новітні технології.

Маркетингова інформація

Торгові марки
SKF, NTN-SNR, FAG, TIMKEN, URB, NSK, INA, ZKL
Optibelt, ContiTech, Continental, Sava, Megadyne, Rubena, Stomil
KTR, Simrit, Renold, Rexnord, Dodge, Nord, EagleBurgmann

Види діяльності

Ключові слова

підшипники skf, голчастий підшипник, підшипник ковзання, мастило для підшипників, підшипники ковзання, купити підшипники, купити підшипник, лінійний підшипник, голчасті підшипники, радіально завзятий підшипник, роликові підшипники, кульковий підшипник, підбір підшипників за розмірами, знімачі для підшипників, підшипник роликовий, сферичний підшипник, каталог підшипників fag, шарнірні підшипники, кульки для підшипників, де купити підшипники, підшипник підбір, зубчасті муфти, масла, направляючі, підшипники skf каталог

Про компанію

Код ЄДРПОУ19170443
Керівник
Тільман Олександр Едуардович — директор
Рік заснування
1993
Кількість співробітників150 чел.
Дата реєстрації10.10.2005
Дата оновлення14.01.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП» присвоєно код 19170443.

Керівником підприємства «ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП» є Тільман Олександр Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП» — м. Львів, вул. Зелена, 238з.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП» офіційний сайт: https://galp.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 238з
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛПІДШИПНИК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах