Каталог підприємств України

БІОМЕД, ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР

БІОМЕД, ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

79049м. Львів, вул. Драгана, 4б
Фактична адреса:79049, м. Львів, вул. Драгана, 4б
Телефон основний:(0800) 302445
med.center@biomed.lviv.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Пронів Орест Богданович — директор
Рік заснування:1992
Кількість працівників:1

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:19171744

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 20:00
Вівторок: від 09:00 до 20:00
Середа: від 09:00 до 20:00
Четвер: від 09:00 до 20:00
П'ятниця: від 09:00 до 20:00
Субота: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі

Вид діяльності згідно КВЕД

  • 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Продукція, послуги

Лікувально-діагностичні послуги широкого профілю: повне обстеження всіх органів і систем організму, в тому числі для виявлення індивідуальної схильністі до певних захворювань. Ультразвукове обстеження за допомогою найновішого обладнання. Індивідуальний підбір лікарських засобів, продуктів харчування, прикрас, тощо. Лікування або оздоровлення організму за допомогою різноманітних лікувальних процедур (масаж, біорезонансна терапія, комплексне очищення кишечника, голкотерапія тощо).

Рекламна інформація

Наша робота заснована на уявленнях про цілісність людського організму, тобто в процесі лікування нами завжди враховуються взаємозв’язки між всіма органами та системами людини.

Людський організм - складна система, що вміє самоорганізовуватися та володіє всім необхідним для відновлення здоров’я без зайвого втручання.

Робота лікаря полягає в активізації природних біологічних механізмів, спрямованих на відновлення і підтримку здоров’я.

Тому на етапі діагностики ми проводимо повне та комплексне обстеження всіх органів і систем організму із використанням найновіших компьютерних технологій, в тому числі для виявлення індивідуальної схильністі до певних захворювань.

По результатах обстеження ми проводимо комплексне лікування або оздоровлення організму за допомогою різноманітних лікувальних процедур як традиційної, так й нетрадиційної медицини, а також надаємо пацієнту докладні рекомендації по способу життя, харчуванню, лікарським засобом та процедурам, аж до підбору прикрас тощо.

Службова інформація

Дата перевірки:22.11.2018

79049, м. Львів, вул. Драгана, 4б
Фактична адреса:79049, м. Львів, вул. Драгана, 4б
Телефон основний:(0800) 302445
med.center@biomed.lviv.ua
Сайт:http://www.biomed.lviv.ua/

Фактична адреса на карті

Координати: 49.785101, 24.056817

Відгуки про компаніюаденома простати лікування   біорезонансна терапія львів   вітіліго лікування   вакуумний масаж   глисти лікування   голкотерапія львів   екзема лікування   кіста яєчника лікування   курс масажу львів   кушетка для масажу   лікування аденоми простати   лікування безпліддя   лікування грибка нігтів   лікування мастопатії   лікування підшлункової залози   лікування псоріазу   лікування п’явками   лікування сколіозу   лікування цукрового діабету   лімфодренажний масаж   лямблії лікування   мігрень лікування   масаж ніг   медобладнання київ   нирки лікування   остеопороз лікування   пієлонефрит лікування   підшлункова залоза лікування   пародонтит лікування   радикуліт лікування   салон масаж львів   токсоплазмоз лікування   ціни на масаж у львові   цукровий діабет лікування   щитовидна залоза лікування