МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
70411, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, 2
Керівник
Ткачов Володимир Максимович
Код ЄДРПОУ20526684
Дата реєстрації06.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20526684.

Керівником підприємства «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Ткачов Володимир Максимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах