КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Срібнокільська, 8, к. 253
Телефони
Керівник
Животовська Тамара Василівна
Код ЄДРПОУ20603137
Дата реєстрації03.07.2009
Дата оновлення06.07.2009
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20603137.

Керівником підприємства «КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Животовська Тамара Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — м. Київ, вул. Срібнокільська, 8, к. 253.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАМЕТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах