НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”

Контакти

Юридична адреса
27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59
Керівник
Мороз Наталія Юріївна
Код ЄДРПОУ20646678
Дата реєстрації01.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица в состоянии прекращения деятельности
Внимание!

О предприятии «НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”» присвоєно код 20646678.

Керівником підприємства «НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”» є Мороз Наталія Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ”» — Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ"Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ"»
Поділіться інформацією в соцмережах