ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Контакти

Юридична адреса
80000, Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, пл. Січових Стрільців, 40
Керівник
Жируха Петро Васильович
Код ЄДРПОУ20801357
Дата реєстрації11.03.1998
Дата оновлення12.11.2001
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ» присвоєно код 20801357.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ» є Жируха Петро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ» — Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, пл. Січових Стрільців, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У СОКАЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ»
Поділіться інформацією в соцмережах