ГАЙДА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Куликівська, 39б, к. 46
Телефони
Керівник
Морар Степан Лазарович
Код ЄДРПОУ20805489
Дата реєстрації04.06.1994
Дата оновлення25.12.2013
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЙДА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЙДА, ТОВ» присвоєно код 20805489.

Керівником підприємства «ГАЙДА, ТОВ» є Морар Степан Лазарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЙДА, ТОВ» — м. Львів, вул. Куликівська, 39б, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЙДА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах