МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
82127, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Монастир-Лішнянський, вул. Медвежанська, 41
Керівник
Яворська Ольга Михайлівна
Код ЄДРПОУ20830212
Дата реєстрації27.11.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 20830212.

Керівником підприємства «МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» є Яворська Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» — Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Монастир-Лішнянський, вул. Медвежанська, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНАСТИР-ЛІШНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах