ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
82121, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Долішній Лужок, вул. Лесі Українки, 132
Телефони
Керівник
Фідик Михайло Григорович
Код ЄДРПОУ20830264
Дата реєстрації27.11.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 20830264.

Керівником підприємства «ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» є Фідик Михайло Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ» — Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Долішній Лужок, вул. Лесі Українки, 132.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЛІШНЬОЛУЖЕЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТ. ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах