РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА

Контакти

Юридична адреса
79495, м. Львів, м. Винники, вул. Шевченка, 11
Керівник
Паньків Петро Стефанович
Код ЄДРПОУ20848838
Дата реєстрації17.09.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА» присвоєно код 20848838.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА» є Паньків Петро Стефанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА» — м. Львів, м. Винники, вул. Шевченка, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ У М. ВИННИКИ ЛИЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах