ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ

Контакти

Юридична адреса
57135, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с-ще Зелений Яр, вул. Весняна, 20
Телефони
Керівник
Кінек Марія Миколаївна
Код ЄДРПОУ20900088
Дата реєстрації20.03.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ» присвоєно код 20900088.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ» є Кінек Марія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с-ще Зелений Яр, вул. Весняна, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КІНЕК МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах