ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ФАВОРИТ" КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Станційне, вул. Московська, 40
Керівник
Козловець Микола Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901082
Дата реєстрації02.02.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ФАВОРИТ” КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ФАВОРИТ" КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА» присвоєно код 20901082.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ФАВОРИТ" КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА» є Козловець Микола Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ФАВОРИТ" КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Станційне, вул. Московська, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ФАВОРИТ” КОЗЛОВЦЯ МИКОЛИ СТЕПАНОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах