КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
55230, Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Кінецьпіль, вул. Шкільна, 4
Телефони
Керівник, директор
Мірянова Наталія Петрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20904637
Дата реєстрації25.08.1994
Дата оновлення19.05.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20904637.

Керівником підприємства «КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мірянова Наталія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Кінецьпіль, вул. Шкільна, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КІНЕЦЬПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах