ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57313, Миколаївська обл., Снігурівський р-н, с. Івано-Кепине, вул. Шевченка, 9
Телефони
Керівник
Пономаренко Сергій Леонідович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20906375
Дата реєстрації01.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20906375.

Керівником підприємства «ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Пономаренко Сергій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Снігурівський р-н, с. Івано-Кепине, вул. Шевченка, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛЕ-М-50, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах