СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Петренка, 18
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гапоненко Володимир Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20906560
Дата реєстрації19.12.1994
Дата оновлення13.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ» присвоєно код 20906560.

Керівником підприємства «СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ» є Гапоненко Володимир Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ» — м. Херсон, вул. Петренка, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОДРУЖЕСТВО-ІМПЕКС, ТДВ КОРПОРАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах