ІРІДА, МП

Контакти

Юридична адреса
56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Жовтневої Революції, 285
Телефони
Керівник
Фудорова Алла Володіміривна
Код ЄДРПОУ20907185
Дата реєстрації21.04.1992
Дата оновлення14.12.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІРІДА, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІРІДА, МП» присвоєно код 20907185.

Керівником підприємства «ІРІДА, МП» є Фудорова Алла Володіміривна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІРІДА, МП» — Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Жовтневої Революції, 285.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІРІДА, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах