ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР

Контакти

Юридична адреса
57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Потьомкіна, 6
Телефони
Керівник, директор
Захарченко Світлана Михайлівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20908693
Дата реєстрації22.12.1995
Дата оновлення26.05.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» присвоєно код 20908693.

Керівником підприємства «ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» є Захарченко Світлана Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Потьомкіна, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ОЧАКІВ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах