АВТОСЕРВІС, МП

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Набережна, 57
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Садовнік Геннадій Дмитрійович
Бухгалтер
Бандос Валентина Марковна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20909505
Дата реєстрації15.10.1991
Дата оновлення30.06.1997
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОСЕРВІС, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОСЕРВІС, МП» присвоєно код 20909505.

Керівником підприємства «АВТОСЕРВІС, МП» є Садовнік Геннадій Дмитрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОСЕРВІС, МП» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Набережна, 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОСЕРВІС, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах