ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, пров. Мостовий, 8
Телефони
Керівник
Берестовський Леонід Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20910495
Дата реєстрації07.04.1995
Дата оновлення06.03.2003
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20910495.

Керівником підприємства «ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ» є Берестовський Леонід Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, пров. Мостовий, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДІССЕЙ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах