ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "НАТАША-М"

Контакти

Юридична адреса
54001, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Центральний р-н., вул. СПАСЬКА, б. 50/3
Керівник
Курік Олена Олегівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20911896
Дата реєстрації07.07.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ ”НАТАША-М”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "НАТАША-М"» присвоєно код 20911896.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "НАТАША-М"» є Курік Олена Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "НАТАША-М"» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Центральний р-н., вул. СПАСЬКА, б. 50/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ ”НАТАША-М”»
Поділіться інформацією в соцмережах