ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
54007, м. Миколаїв, вул. Казарського, 8, к. 37
Телефони
Керівник
Лавровський Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ20913613
Дата реєстрації14.12.2006
Дата оновлення04.03.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 20913613.

Керівником підприємства «ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП» є Лавровський Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП» — м. Миколаїв, вул. Казарського, 8, к. 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАВРОВСЬКИЙ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах