ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Радянська, 2, к. 55
Телефони
Керівник
Іонов Микола Павлович
Код ЄДРПОУ20913837
Дата реєстрації25.08.1994
Дата оновлення22.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 20913837.

Керівником підприємства «ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Іонов Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Миколаїв, вул. Радянська, 2, к. 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕННА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОМПАНІЯ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах