АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
75000, Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Дар’ївка, вул. Херсонська, 336
Керівник
Зубко Юлія Володимирівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20916103
Дата реєстрації29.01.1999
Дата оновлення11.09.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП» присвоєно код 20916103.

Керівником підприємства «АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП» є Зубко Юлія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП» — Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Дар’ївка, вул. Херсонська, 336.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬЯНС СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах