ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57263, Миколаївська обл., Вітовський р-н, Шевченківська с. рада | с. Шевченкове
Керівник
Легкий Богдан Іванович
Код ЄДРПОУ20916155
Дата реєстрації21.04.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20916155.

Керівником підприємства «ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Легкий Богдан Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Вітовський р-н, Шевченківська с. рада | с. Шевченкове.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИЧОРНОМОР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах