ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП

Контакти

Юридична адреса
54024, м. Миколаїв, вул. Свиридова, 7, к. 85
Телефони
Керівник
Тімченко Іван Іванович
Код ЄДРПОУ20916451
Дата реєстрації29.05.2006
Дата оновлення20.02.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП» присвоєно код 20916451.

Керівником підприємства «ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП» є Тімченко Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП» — м. Миколаїв, вул. Свиридова, 7, к. 85.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛОРА ЮГА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах