СПЕКТР-СЕРВІС, МПП

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 26
Телефони
Керівник
Солопіхін Юрій Юрійович
Код ЄДРПОУ20921392
Дата реєстрації22.04.1993
Дата оновлення14.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕКТР-СЕРВІС, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕКТР-СЕРВІС, МПП» присвоєно код 20921392.

Керівником підприємства «СПЕКТР-СЕРВІС, МПП» є Солопіхін Юрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕКТР-СЕРВІС, МПП» — м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕКТР-СЕРВІС, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах