ЗЕНІТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67791, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Софіївка, вул. Приморська, 2
Телефони
Керівник
Воронов Іван Павлович
Код ЄДРПОУ20923853
Дата реєстрації20.05.1993
Дата оновлення18.12.2003
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЕНІТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕНІТ, ТОВ» присвоєно код 20923853.

Керівником підприємства «ЗЕНІТ, ТОВ» є Воронов Іван Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕНІТ, ТОВ» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Софіївка, вул. Приморська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕНІТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах