ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ

Контакти

Юридична адреса
65065, м. Одеса, вул. Варненська, 6
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бланковська Ірина Станіславівна
Бухгалтер
Олексієнко Людмила Іванівна
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ20925510
Дата реєстрації21.05.1993
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ» присвоєно код 20925510.

Керівником підприємства «ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ» є Бланковська Ірина Станіславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ» — м. Одеса, вул. Варненська, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕЛЕВІДЕОСЕРВІС, ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах