РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65072, м. Одеса, вул. Терешкової, 35
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шкорупеєва Людмила Петрівна
Бухгалтер
Гуськова Тамара Іванівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20926314
Дата реєстрації19.03.1993
Дата оновлення22.08.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ» присвоєно код 20926314.

Керівником підприємства «РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ» є Шкорупеєва Людмила Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ» — м. Одеса, вул. Терешкової, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСЬ, ВТФ У ФОРМІ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах