КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
67100, Одеська обл., Великомихайлівський р-н, смт. Велика Михайлівка, вул. Шкільна, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Завада Ігор Зіновійович
Бухгалтер
Червінська Ольга Вікторівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20926604
Дата реєстрації25.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20926604.

Керівником підприємства «КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Завада Ігор Зіновійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Одеська обл., Великомихайлівський р-н, смт. Велика Михайлівка, вул. Шкільна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАНІЯ ”НІКА” БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах