АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65021, м. Одеса, вул. Толстого, 24
Телефони
Керівник
Твердола Володимир Гаврилович
Код ЄДРПОУ20927124
Дата реєстрації17.06.2005
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ» присвоєно код 20927124.

Керівником підприємства «АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ» є Твердола Володимир Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Толстого, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСТРА, ПО ЗДІЙСНЕНЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ, ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОДУКТІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПОСЛУГ ТА РОБІТ МАТЕРІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах