КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Єврейська, 2, к. 15
Керівник
Воронов Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ20927615
Дата реєстрації03.06.1993
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ» присвоєно код 20927615.

Керівником підприємства «КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ» є Воронов Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Єврейська, 2, к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАНІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах