ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ "ЗАХИСТ"

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Торгова, 26
Керівник
Куценко Володимир Ілліч
Код ЄДРПОУ20935603
Дата реєстрації16.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ ”ЗАХИСТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ "ЗАХИСТ"» присвоєно код 20935603.

Керівником підприємства «ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ "ЗАХИСТ"» є Куценко Володимир Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ "ЗАХИСТ"» — м. Одеса, вул. Торгова, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД СПРИЯННЯ БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ ”ЗАХИСТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах