ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО

Контакти

Юридична адреса
65009, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., ГАГАРІНСЬКЕ ПЛАТО, б. 5
Телефони
Факс
Керівник
Арутюнян Тігран Рубікович
Код ЄДРПОУ20937217
Дата реєстрації18.02.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО» присвоєно код 20937217.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО» є Арутюнян Тігран Рубікович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., ГАГАРІНСЬКЕ ПЛАТО, б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКА ВІРМЕНСЬКА ОБЩИНА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах