СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Космонавтів, 54, к. 12
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Паркіна Олена Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20942218
Дата реєстрації30.09.1993
Дата оновлення18.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 20942218.

Керівником підприємства «СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ» є Паркіна Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Одеса, вул. Космонавтів, 54, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАЙЛ ЛТД, ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах