КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
66000, Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Шевченка, 52
Телефони
Керівник
Чічкань Юрій Павлович
Бухгалтер
Бендас Наталія Володимирівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ20945866
Дата реєстрації05.03.1992
Дата оновлення31.07.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ» присвоєно код 20945866.

Керівником підприємства «КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ» є Чічкань Юрій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ» — Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Шевченка, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОДИМСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ДЕЗИНФЕКЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах