КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ

Контакти

Юридична адреса
66000, Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Леніна, 37
Керівник
Маньковський Валерій Васильович
Код ЄДРПОУ20945895
Дата реєстрації09.02.1998
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ» присвоєно код 20945895.

Керівником підприємства «КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ» є Маньковський Валерій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ» — Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Леніна, 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОДИМСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах