АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Варненська, 12б
Керівник
Кужельникова Майя Володимирівна
Код ЄДРПОУ20946201
Дата реєстрації01.10.1993
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП» присвоєно код 20946201.

Керівником підприємства «АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП» є Кужельникова Майя Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП» — м. Одеса, вул. Варненська, 12б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АМЕЛІЯ І К, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах