ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
67200, Одеська обл., Березівський р-н, с. Іванівка
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Соколов Микола Миколайович
Бухгалтер
Горячко Юлія Миколаївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20947701
Кількість працівників52 чол.
Дата реєстрації04.02.2002
Дата оновлення17.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» присвоєно код 20947701.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» є Соколов Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» — Одеська обл., Березівський р-н, с. Іванівка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ХЛІБНА БАЗА №77” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах