БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
67770, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н., село Шабо, СІЛСЬКА РАДА
Телефони
Керівник
Гончарук Микола Іванович
Код ЄДРПОУ20948592
Дата реєстрації21.10.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 20948592.

Керівником підприємства «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» є Гончарук Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н., село Шабо, СІЛСЬКА РАДА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах