ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН

Контакти

Юридична адреса
65059, м. Одеса, дор. Люстдорфська, 58
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лінкевич Наталія Лазарівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20949002
Дата реєстрації21.10.1993
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН» присвоєно код 20949002.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН» є Лінкевич Наталія Лазарівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН» — м. Одеса, дор. Люстдорфська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЛОЗОБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН»
Поділіться інформацією в соцмережах