МАЯК, ПП

Контакти

Юридична адреса
68702, Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, вул. Транспортна, 4
Телефони
Керівник
Миндру Микола Георгійович
Код ЄДРПОУ20949545
Дата реєстрації03.11.2000
Дата оновлення19.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЯК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЯК, ПП» присвоєно код 20949545.

Керівником підприємства «МАЯК, ПП» є Миндру Микола Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЯК, ПП» — Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, вул. Транспортна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЯК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах