ІС- ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67770, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Шабо, вул. Садова, 104
Телефони
Керівник
Радецькій Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ20949692
Дата реєстрації15.11.2005
Дата оновлення23.05.1994
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІС- ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІС- ЛТД, ТОВ» присвоєно код 20949692.

Керівником підприємства «ІС- ЛТД, ТОВ» є Радецькій Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІС- ЛТД, ТОВ» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Шабо, вул. Садова, 104.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІС- ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах