ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65003, м. Одеса, вул. Церковна, 29
Телефони
Керівник
Романченко Микола Устинович
Код ЄДРПОУ20950301
Дата реєстрації26.09.2005
Дата оновлення17.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20950301.

Керівником підприємства «ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ» є Романченко Микола Устинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ» — м. Одеса, вул. Церковна, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГЕТИК, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах