ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)

Контакти

Юридична адреса
65021, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Нестеренко Кароліна Василівна
Бухгалтер
Богдевич Надія Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20951269
Дата реєстрації30.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)» присвоєно код 20951269.

Керівником підприємства «ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)» є Нестеренко Кароліна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)» — м. Одеса, вул. Градоначальницька, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ”ЗОДІАК ЛТД” (ТОВ)»
Поділіться інформацією в соцмережах