БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Новосельського, 15
Телефони
Керівник, директор
Фролов Дмитро Сергійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20970120
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення30.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» присвоєно код 20970120.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» є Фролов Дмитро Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/» — м. Одеса, вул. Новосельського, 15.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОЧНОГО ДОМОБУДУВАННЯ” /КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО/». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах